Loading...
Sākums| Piegādes politika

Piegādes politika

 

Paātrināta piegāde

Mūsu ātrās piegādes iespējas atbilstošām precēm to jums nogādās.

 

Paātrinātās piegādes cenas

Standarta piegāde: bezmaksas

Divas darba dienas: 12

Nākamā darba diena: 20 

 

Dizaineru kolekcijas

Savākšanas preces atbilst piegādes iespējām un izmaksām, kas norādītas paātrinātā nosūtīšanā. Lūdzu, sazinieties ar klientu apkalpošanas dienestu, lai uzzinātu par konkrētiem jautājumiem, kas saistīti ar piegādi, apmaiņu un atgriešanu.

 

Pielāgotas preces

Šīs preces var nosūtīt tikai ar standarta piegādi, un tās parasti tiek piegādātas 3-4nedēļu laikā. Lai uzzinātu par starptautiski nosūtītu pielāgotu preču piegādes termiņiem, lūdzu, sazinieties ar klientu apkalpošanas dienestu.

 

Īpašie pasūtījumi

Dažu noliktavā esošo preču piegādei var būt nepieciešamas 5-8darbadienas. Šos īpašos pasūtījumus nevar nosūtīt uz pasta kastēm vai militārām adresēm (APO, FPO, Guama, Puertoriko un ASV Virdžīnu salas).

 

Zaļā piegāde

Mēs pastāvīgi cenšamies samazināt atkritumu daudzumu un samazināt ietekmi uz vidi, lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu pasūtījums var tikt piegādāts mazlietotā piegādes kastē.

 

Starptautiskā 

1) Valūtas kursi

Jūsu pasūtījuma kopsumma tiek garantēta pēc valūtas maiņas kursa, kas noteikts pasūtījuma veikšanas laikā. Ārvalstu valūtas maiņas kursus nosaka mūsu vietne, un tie ir balstīti uz starpbanku valūtas maiņas kursiem. Šie kursi atbilst vidējiem kopējiem valūtas maiņas kursiem, kas citādi tiktu piemēroti e-komercijas darījumos.

 

Valūtas kursi mūsu vietnē tiek atjaunināti katru dienu. Ja iepirkšanās laikā tiks atjaunināti valūtas maiņas kursi, jūs saņemsit ziņojumu.

 

2) Nodevas un nodokļi

Starptautiskie nodokļi, tarifi un pievienotās vērtības nodoklis (PVN) tiks aprēķināti jūsu galīgajā pasūtījuma summā norēķināšanās laikā. Tie ir balstīti uz iegādātās preces izcelsmes vai ražošanas valsti un šo preču klasifikāciju saskaņā ar saskaņotu sistēmu, ko izmanto valstis, kuras atbalsta mūsu vietne. Jums ir iespēja samaksāt šīs nepieciešamās maksas, veicot Checkout. Ja izmaksas tiek apmaksātas Checkout, mūsu vietne garantē pasūtījuma kopējo summu (izkrautās preces izmaksas), un pasūtījuma piegādes laikā jums nav jāmaksā papildu maksa (bez COD).

 

Dažiem starptautiskajiem galamērķiem ir iespēja maksāt nodevas un nodokļus pasūtījuma piegādes laikā (COD). Ja atlasīsit šo opciju, saņemšanas brīdī jums būs jāmaksā nodevas un nodokļi, kā arī visas iekasēšanas maksas. Pasūtījuma kopējā summa (izkraušanas cena) nevar tikt garantēta, un tā var atšķirties no tās, kas norādīta tiešsaistē Checkout. Ja maksājamie maksājumi netiek apmaksāti pēc kods, prece tiks atgriezta atpakaļ uz mūsu vietni un klientam netiks atmaksāta nekāda piegādes maksa.

 

3) Piegādes iespējas un maksas

Starptautiskās piegādes izmaksas aprēķinās un garantēs mūsu vietne, pamatojoties uz jūsu iegādātajām precēm, jūsu izvēlēto piegādes veidu un jūsu piegādes galamērķi.

 

Starptautiskie klienti var sūtīt uz vairākām adresēm, veicot atsevišķu pasūtījumu katrai piegādes adresei. Mūsu vietne pašlaik nevar nosūtīt atsevišķus starptautiskos pasūtījumus uz vairākām adresēm.

 

4) Piegādes laika skala

Kad darījums būs pabeigts, mūsu vietne nosūtīs jūsu preci uz piegādes centru. Mūsu vietne pēc tam nosūta jūsu pasūtījumu uz galamērķi starptautiskajā virzienā.

 

Lielākā daļa noliktavā esošo preču tiks piegādātas 7-14 darba dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Jūs redzēsiet piegādes diapazonu, kas atbilst jūsu galamērķim.

 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka piegādes periodi ir aptuvenas un piegādes datumi nevar tikt garantēti.